18 Kasım 2008 Salı

param kayboldu

tam olarak amaçlarını anlamasam da göze, kulağa hoş gelen bir çeşit yarışma! yapmış adamlar.

şimdi efendim bunlar hergün ellerindeki bir adet 5 ytl yi seri numarasını aldıktan sonra kasıtlı olarak kaybediyorlar!!!

manyamış mı bunlar demeyin gerçekten öyle yapıyorlar. sonrada o seri numarasını aldıkları paranın resmını sıtelerıne eklıyorlar bızlerde o sıteden elımızdekı 5 ytl lerın bu adamların olup olmadıgına bakıyoruz. onlarınsa adamlara yolluyoruz ve onlarda bıze ps3, nintendo ds, iphone,.. gibi çeşitli ödülleri vermeye can atıyorlar. bunu ben değil kendileri söylüyor can atıyorlarmış..

ve bu işi hergün yapıyorlar yani hergün yeni bir para kaybediyorlar. paraları istanbulda kaybettikleri için istanbulda yaşayanların şansı yüksek ama belli de olmaz, parayı eline geçiren birisi o gun sızın yasadıgınız sehıre gelıp paranın sızın elınıze gecmesıne bılmeden vesile olmuş olabılırler:)

o yuzden takip etmekte fayda var siteyi:
burayatıklayaraksiteyitakipedebilirsiniz

bu garip davranışı yapanlar, öyle etten püften değiller sağlam bir şirket yapıyor bu organızasyonu, magnet bilişim hizmetleri tarafından yapılıyor bu eylem...

sanırım popüler bir site yapıp reklam falan almayı hedefliyorlar, öyle tahmin ediyorum. yoksa kim 5 ytl ye bunları verirki!

hediyeli para oldu bizim 5 ytl ler haberiniz ola!!!

zamanla öğreneceğiz artık ne yapmaya çalıştıklarını;)

5 yorum:

  1. süper. bu tarz internet projelerini çok severim. şimdi sokağa çıkıp 5 ytl aramayan ne olsun!

    YanıtlaSil
  2. :)) aynı taktiği uyguluyoruz :)

    YanıtlaSil