21 Şubat 2009 Cumartesi

meserret duzkoylu

ne çok söylenilesi şey varken susarak konuşmak en güzeli!!!ilkokul öğretmenim, meserret düzköylü...


teşekkürler!

4 yorum:

 1. Vaay Meserret öğretmen çok neşeli şen şakrak bir insan. Ben kendisini çok tanımamakla birlikte aynı kumların üzerinde güneşlendiğimizden ve arada evin önünden geçerken günaydın ve iyi akşamlar diyebildiğimden ve komşu olduğumuzdan dolayı severim.

  YanıtlaSil
 2. :)

  sevindim ben öğretmeni mi tanıyan birisi olmasına! anam sanki ne bekliyorsam sanki tek tanıyan ben olacaktım :)

  YanıtlaSil
 3. slm arkadaşlar
  mesut arkadaşım meserret öğretmen benim ilkokul 1. ve 2. sınıf öğretmenim samsun 100. yıl türkiş ilkokulunndan. daha sonra kendisinin tayini çıkmış ve bizi bırakmak zorunda kalmıştı. o ayrıldığı günki vedalaşma anını hiç unutamam.bizlere sarılıp gözyaşlarına boğulduğu anı hiç unutmuyorum. onun tayini bizi çok sarsmıştı herkes gözyaşına boğulmuştu. kendisinin resmini görünce bile gözlerim doldu şuan. kendisine ulaşabileceğim bir telefon numarası veya msn adresi varsa eğer almak isterim zira kendisine nerede olursa olsun mutlaka ziyaretine gitmeyi düşünyrm. cünkü o bunu kesinlikle hakediyor. bizleri ilkokul 2. sınıfta bıraktı ve şu an ben ilkokul,ortaokul,lise, üniversite,yükseklisans derken baya bi sular aktı köprüden ama hala unutmadım. eğer kendisi bu yazımı okursa şayet...
  ÖĞRETMENİM O DEĞERLİ ELLERİNİZDEN ÖPER EN DERİN SAYGILARIMI SUNARIM... ZİRA ÖPÜLMEYİ HAKEDEN BİR ELE VE KALBE SAHİPSİNİZ.. HALİT OLGAÇ.

  YanıtlaSil
 4. evet sizden bize gelmişti meserret hanım.

  kendisi samsunda yasıyor. çevreciler kafe vardı biliyormusunuz bilmem oranın işletmesini yapıyorlar.

  telefon numarası yok maalesef. ama çok isterseniz yani çevreciler kafeyi bilmiyorsanız birkaç arkadaşıma sorup öğrenmeye çalışabilirim sizin için ;)

  sevgiler

  YanıtlaSil